Velký úspěch našich žáků ve sportovním klání.

Dne 22. 3. 2018 jsme se zúčastnili okresní soutěže - Odznak všestrannosti v Havlíčkově Brodě.

Soutěžilo se v pěti disciplínách – trojskok z místa, hod medicinbalem, skok přes švihadlo, kliky a běh na 1 000 m. V tomto sportovním klání jsme měli 16 zástupců naší školy od 6. - 8. třídy. Krásných výsledků dosáhli Tomáš Pecen,Terezka Křižanovská a Zdeňka Neubauerová, kteří se umístili v nabité konkurenci do desátého místa. Tým složený z žáků: Justýna Koudelková, Zdeňka Neubauerová, Tereza Křižanovská, Karolína Koudelková, Tomáš Pecen, Daniel Kandr, Matěj Šimek a Vojtěch Schläfer obdržel velice kvalitní umístění na čtvrtém místě v soutěži družstev.

Vynikajících výsledků dosáhly sestry Koudelkovi, když ve svých kategoriích vybojovaly zlato a stříbro a postupují tím do krajského kola.

 zapsala Mgr. Petra Švecová – učitelka tělocviku