1. ročník Jarního jarmarku se podařil

V sobotu 19. 5. 2018 se na naší škole uskutečnil 1. jarní jarmark doplněný řadou výukových seminářů, jejichž lektory se stali naši žáci.  A že máme ve škole plno šikovných dětí, bylo na první pohled patrné z bohaté škály nabízených témat. Na své si přišli milovníci zvířátek, pohybu i vášniví zahrádkáři. Kdo měl zájem, mohl si vyzkoušet zdobení perníčků nebo se seznámit se základy kresby či tvorby webových stránek. Ženy a dívky si mohly užít  péči v našem malém kosmetickém salonu. Jako obvykle se většina návštěvníků sešla nad kronikami, které bylo možné si prohlédnout ve třídě, kde probíhala prezentace naší školy.  A jaký by to byl jarmark bez možnosti nákupu milých drobností? Všechny je zhotovili naši žáci v dílničkách během Dne Bohuslava Reynka nebo v zájmových kroužcích. Tu pravou jarmareční  atmosféru nám pomohla dotvořit vůně báječných klobás, která se linula ze stánku s občerstvením.

Pokud se nám touto akcí podařilo přispět k pohodově strávenému dopoledni rodičů i ostatních návštěvníků, jsme tomu velmi rádi a budeme se těšit na další podobnou příležitost.

zapsala Mgr. J. Kandrová

 

 

 

Pozvánka na 1. ročník Jarního jarmarku

 

 

Semináře, které návštěvníci v rámci doprovodné akce k 1. ročníku Jarního jarmarku mohli absolvovat.