Školní kolo recitační soutěže

Poslední den prvního pololetí byl opět věnován nejen rozdávání vysvědčení, ale i školní recitační soutěži. Té předcházela třídní kola recitace. Z každé třídy bylo vybráno maximálně 10 reprezentantů, kteří  již od první vyučovací hodiny přednášeli v naší studovně básně i prózu.  Nejprve začínali žáčci 2. a pak 3. tříd. Později se dostali ke slovu také starší žáci. Naše soutěžení bylo zakončeno čtvrtou vyučovací hodinu. Děti byly rozděleny do 4 věkových kategorií, z nichž 3 nejlepší postupují do okrskového kola v Havlíčkově Brodě. To se uskuteční 14. února v prostorách AZ centra.

Výsledková listina školní recitační soutěže konané dne 31. ledna 2019

(žáci postupující do okrskového kola v Havlíčkově Brodě)

1. Kategorie

1)      Adéla Hejlová