Školní kolo recitační soutěže

Poslední den prvního pololetí byl opět věnován nejen rozdávání vysvědčení, ale i školní recitační soutěži. Té předcházela třídní kola recitace. Z každé třídy bylo vybráno maximálně 10 reprezentantů, kteří  již od první vyučovací hodiny přednášeli v naší studovně básně i prózu.  Nejprve začínali žáčci 2. a pak 3. tříd. Později se dostali ke slovu také starší žáci. Naše soutěžení bylo zakončeno čtvrtou vyučovací hodinu. Děti byly rozděleny do 4 věkových kategorií, z nichž 3 nejlepší postupují do okrskového kola v Havlíčkově Brodě. To se uskuteční 14. února v prostorách AZ centra.

Výsledková listina školní recitační soutěže konané dne 31. ledna 2019                                                                                        

(žáci postupující do okrskového kola v Havlíčkově Brodě)

 

  1. Kategorie

1)      Adéla Hejlová

2)      Anna Marie Ranecká

3)      Tadeáš Fikar

  1. kategorie

1)      Daniela Havelková

2)      Magdaléna Šedinová

3)      Vojtěch Hejl

  1. kategorie

1)      Barbora Šedinová

2)      Silvie Rosická

3)      Nikola Heřmánková- postup z třídního kola…..

  1. kategorie

1)      Nikol Rosická

2)      Daniel Kandr

3)      Jana Nováková – postup z třídního kola