Vážení rodiče,

na doporučení MŠMT ponecháváme datum zápisu na duben. S ohledem na zachování maximální bezpečnosti ve vztahu k šířící se nákaze koronavirem půjde o zápis formální, tj. bez přítomnosti dětí ve škole. Vy, rodiče/zákonní zástupci, vyplníte níže přiložené formuláře a telefonicky se domluvíte na čase jejich předání na hlavní budově základní školy.

Protože předávání bude probíhat v omezeném personálním režimu, budeme přijímat žádosti ve dvou dnech:

ve čtvrtek 2. a pátek 3. dubna 2020, vždy od 8:00 do 14:00.

V případě Vašeho pracovního vytížení se můžeme domluvit na individuálním čase.

Podmínky zápisu:

-         všechny formuláře (žádost o přijetí - ZDE, dotazník - ZDE, GDPR - ZDE, zájem o komunikaci prostřednictvím datové schránky - ZDE, zájem o plavání - ZDE) si nejdříve stáhněte, uložte si je, vyplňte přímo na počítači, vytiskněte a podepište (vše děláme z důvodu čitelnosti při zpracování)

-         ti, kdo zvažují odklad školní docházky pro své dítě, nebudou vyplňovat zájem o plavání, ale stáhnou si žádost o odklad - ZDE

-         vyplněné formuláře vezměte společně s rodným listem dítěte a vaším občanským průkazem do školy

-         přijďte v předem domluvený čas a s rouškou (zvoňte na ředitele školy)

-         čas si domluvte na tomto telefonním čísle: 775 313 736

-         přijetí do 1. ročníku se bude řídit kritérii, která jsou zveřejněna na našich webových stránkách pod záložkou ZÁKLADNÍ ŠKOLA