Šikovné ruce

Již druhým rokem je na této škole otevřen kroužek „Šikovné ruce“ pod vedením p. uč. Petry Švecové. Je určen pro žáky 3. – 6. tříd. Jeho náplní je výroba rozličných výrobků, při kterých se děti učí rozvíjet svoji kreativitu, fantazii, zručnost a jiné praktické dovednosti. Tvoříme  z různých materiálů jako je papír, kartony, vlny, netradiční materiály např. korkové špunty, ale také z přírodních materiálů. Děti si odnášejí výrobky domů a mohou s nimi udělat radost svým blízkým. Náměty často směřujeme k svátkům, jako jsou např. Vánoce, advent, Velikonoce, jaro aj. Dovolte nám, abychom se pochlubili s našimi výrobky –  viz.  foto níže.

                                                                                                                                                                                    zapsala: Petra Švecová

 

Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce
Šikovné ruce
Šikovné ruce Šikovné ruce