Šikovné ruce

Již druhým rokem je na této škole otevřen kroužek „Šikovné ruce“ pod vedením p. uč. Petry Švecové. Je určen pro žáky 3. – 6. tříd. Jeho náplní je výroba rozličných výrobků, při kterých se děti učí rozvíjet svoji kreativitu, fantazii, zručnost a jiné praktické dovednosti. Tvoříme  z různých materiálů jako je papír, kartony, vlny, netradiční materiály např. korkové špunty, ale také z přírodních materiálů. Děti si odnášejí výrobky domů a mohou s nimi udělat radost svým blízkým. Náměty často směřujeme k svátkům, jako jsou např. Vánoce, advent, Velikonoce, jaro aj. Dovolte nám, abychom se pochlubili s našimi výrobky –  viz.  foto níže.

zapsala: Petra Švecová