Ve čtvrtek 19. září se třeťáci sešli o půl šesté opět ve škole. Přinesli si s sebou spacáky a karimatky na dlouho očekávané nocování. Nejdříve hledali poklad podle připraveného plánku. Plánek školního areálu si děti vytvořily ve dvojicích v hodině prvouky. Na dvanácti zastaveních byly ukryté zprávy o tom, kde je schovaný poklad. Zprávy bylo potřeba nejprve rozluštit podle klíče. Všechny dvojice nakonec svůj poklad našly. Později jsme vyráběli z připravených kartonů kytary / barvili jsme, stříhali a lepili /, hráli vědomostní hru Kufr a soutěžili v tělocvičně. Turnaj ve vybíjené byl opravdu velmi napínavý. Nocování se nám vydařilo, i když jsme toho moc nenaspali. Pochutnali jsme si na dobrotách od maminek a těšíme se na další společné nocování ve škole.