Hlavní partneři školy

• Zřizovatel - Obec Lípa

• Sdružení rodičů a přátel školy

• Spolek TILIA a Rodinné centrum Tiliánek, Lípa

• Město Havlíčkův Brod a školský odbor úřadu Kraje Vysočina

Seznam spolupracujících subjektů a předmět činnosti

• Pedagogicko-psychologická poradna v Havlíčkově Brodě (péče o žáka se speciálními potřebami, poradenství v oblasti výchovných problémů, pomoc s volbou povolání)

• Policie ČR (prevence, pomoc při výskytu rizikového chování ve škole, případně při ohrožení dětí některým z patologických jevů)

• Městská policie Havlíčkův Brod, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (zajištění uceleného systému výchovných besed pro žáky 1. stupně)

• OSPOD MÚ Havlíčkův Brod (pomoc při řešení případů nedostatečné o děti ze strany zákonných zástupců, případně při ohrožení dětí některým z patologických jevů)

• Spektrum – centrum prevence a drogových služeb ve Žďáru nad Sázavou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.spektrum.kolping.cz (zajištění uceleného systému výchovných besed pro žáky 2. stupně)-tel.:774 419 047

• Krajská knihovna Vysočiny (besedy kulturního a historického zaměření, poučení z dějin, podpora smysluplného využití volného času)

• PaedDr. Zdeněk Martínek (PPP Pelhřimov) – poradenská pomoc

• Sbor dobrovolných hasičů Lípa (pomoc při seznamování se s integrovaným záchranným systémem)