Dne 31. 10. 2019 proběhl v naší školce oblíbený „Halloweenský večer“.Tato akce je určena pro děti a jejich rodiče a probíhá ve večerních hodinách. V prostorách školky byly pro děti připravené úkoly, které musely splnit, aby si mohly jít vyzvednout zaslouženou odměnu:
1. skládání velkých puzzle rozložených po koberci
2. vystříhnutí ducha a nalepení do hradu
3. chytání míčku do halloweenské ruky
4. skládání obrázků od nejmenšího po největší
5. výroba dýňáčka z krepového papíru
6. proskákání cesty podle obrázků na kostce
Po splnění všech úkolů čekala na děti strašidelná cesta okolo školky. Kdo jí úspěšně absolvoval, mohl se vrátit zpátky a pochutnat si na výborné dýňové polévce, kterou nám připravily p. kuchařky.
Nejen p. kuchařkám patří naše poděkování, nesmíme zapomenout na ochotné maminky, které napekly spoustu dobrého cukroví i na další rodiče, kteří se podíleli na výzdobě školky a jejího okolí pomocí vydlabaných dýní. Za strašidla se převlékly děti ze ZŠ, za dospělá strašidla p. uklízečky.
Ještě jednou všem děkujeme.