Osmého února se ve třídě Medvídků konal Den tatínků. Na vystoupení, které si děti připravily, se dorazili podívat nejen tatínci, ale i někteří dědečkové. Děti si na tento den připravily básničky a písničky, které se během roku naučily. Následovala dramatizace pohádky O Červené Karkulce a vystoupení zakončoval taneček na písničku "Polámal se mraveneček", který nejprve tancovaly děti samy a následně se k nim přidali i tatínci a dědečkové. Po tomto programu si mohly děti společně s doprovodem vyrobit zápich Karkulky, vyfotit se ve fotokoutku, anebo si pohrát s oblíbenými školkovskými hračkami. Během celého programu bylo připraveno lehké občerstvení, které nám předem nachystaly některé z maminek.