Napište nám

zslipa@zslipa.cz

Zavolejte nám

775 845 564

Téma, které nás tento rok provází, je inspirováno knihou Hanse de Beera „Lední medvídku, kam pluješ?“. Malý medvídek Lars se na ledové kře dostane na pevninu a potom dále až do teplé Afriky, kde pozná kamaráda hrocha a ten mu ukáže všechny barvy pralesa. Nakonec mu pomůže dostat se zpátky domů na hřbetě kosatky Orky. V prvním projektovém dnu jsme proto zkoumali severní pól a tentokrát jsme se v roli badatelů a průzkumníků vydali do horké Afriky. Co nás tam čekalo? Samozřejmě hrošík Hippo, kterého jsme si vyrobili z papírové ruličky, zákeřné opice na nás házely kokosové ořechy v podobě papírových koulí, zkoumali a bádali jsme pomocí dalekohledů a zvětšovacích sklíček a taktéž jsme využili africký fotokoutek. Poděkování patří rodičům za nápadité kostýmy. Byla to sranda.