Napište nám

zslipa@zslipa.cz

Zavolejte nám

775 845 564

Měsíc květen není jen svátkem zamilovaných, ale také svátkem maminek. Proto i my Medvídci jsme se rozhodli, že pozveme maminky do školky a připravíme si pro ně naše oblíbené písničky, jako je třeba „Ježibaba s ježibabou“ nebo „Vybereme ze skříně“. Celé dva předchozí týdny jsme pilně pracovali na přípravě dárečků. Vyrobili jsme srdíčko na zeď a samozřejmě i přáníčko. Vše bylo z textilních materiálů, které jsme na naše tvoření dostali od rodičů. Moc děkujeme. Každé pondělí si ve školce vyprávíme klasické pohádky a pak je různě hrajeme a dramatizujeme s pomocí loutek či jednoduchých kostýmů. I pro naše maminky jsme si připravili jednu klasiku – pohádku „O veliké řepě“, kterou jsme proložili písničkou. A protože v pohádce vystupuje malá myška, která nakonec všechno zachrání, naučili jsme maminky tanec na „myší“ písničku. Po programu jsme si mohli dát něco na zub, pohrát si s oblíbenými hračkami, popovídat si anebo třeba malovat. Moc děkujeme maminkám i babičkám, že za námi přišly a také za všechny dobroty, které nám na tento den připravily.

  • mam-me-1
  • mam-me-3
  • mam-me-2