Napište nám

zslipa@zslipa.cz

Zavolejte nám

775 845 564

Protože jsme se všichni těšili hlavně na večer, rozhodli jsme se, že si čekání zpříjemníme a začneme s oslavou Halloweenu už ráno ve třídě. Oblékli jsme si halloweenské kostýmy, nafoukli balónky a pořádně jsme to rozjeli na medvídkovské diskotéce. Zkusili jsme si duchařský bowling, stavěli jsme kostlivce a strašidelné hrady pro duchy a netopýry a udělali jsme si bláznivou halloweenskou logopedickou chvilku, kdy jsme vlastně ani nepoznali, že se tak trochu učíme výslovnost. Zahráli jsme si také naši oblíbenou hru na strašidýlko Emílka a ozdobili jsme si podle vlastní fantazie špičaté čarodějnické klobouky. Na závěr jsme si dali nějakou tu dobrůtku a přečetli jsme si pohádku o hravé čarodějnici Hermíně, která má kapsy plné dětských her…