Napište nám

zslipa@zslipa.cz

Zavolejte nám

775 845 564

Ve čtvrtek 27. 5. 2021 proběhl ve třídě Medvídků projektový den s názvem
„SLUNÍČKOVÝ“. Děti přišly převlečené za sluníčka a hned od rána jsme společně tančili na veselé písničky. Po přečtení pohádky „Jak sluníčko vypilo štěňátku vodu“ jsme si určili počáteční písmeno ve slově sluníčko, vymýšleli další slova na písmenko S, hledali po třídě věci, které mají žlutou barvu a prohlédli jsme si kostýmy dětí.
Následovalo plnění úkolů formou her, např.
- zpěv písničky „Sluníčko“
- pohybová hra na počasí
- stavba obrázku z víček
- didaktická hra na barvy, přiřazování kartiček
- prohazování míčků sluncem z papíru
- pohybová hra na sluníčka
- navlékání korálků na drátek ……
Sluníčkový den jsme si užili, děkujeme rodičům za přípravu hezkých kostýmů.