V pátek 25.3. se v naší třídě konal projektový den s názvem „Včeličkový den“. Na všechny včelky a čmeláky čekal ráno v šatně první úkol (kreslení včelky na dřevěné kolečko) a po jeho splnění mohly děti vstoupit do naší třídy, která se tento den proměnila v úl. Celé dopoledne jsme zahájili ochutnávkou medů a poté nás přišla navštívit paní Neufusová, která si s dětmi přišla povídat o včelaření. Následovaly soutěžní úkoly po jejichž splnění dostaly děti odměnu v podobě medového perníčku a medaile. Celé dopoledne jsme si moc užili a už těď se těšíme na další projektový den.

Tímto děkujeme všem rodičům za přípravu kostýmů a paní Neufusové, že si na nás udělala čas a připravila si pro děti moc hezké včelařské povídání.