Ve čtvrtek 14. 2. se uskutečnil ve třídě Myšiček projektový den "DEN MASEK".
Zařadili jsme tento den v týdnu témat našeho třídního plánu – Karneval. Již ráno začala naše třída ožívat maškarami všeho druhu: princezny, kuchaři, dýně, Karkulky, myšky, zajíčci, pejsci, duchové, šerifové, upíři, motýlci, betmani, spidermani, žabičky, čertíci…
Náš program začal představením masek a společným tancováním podle hudby. Dále následovaly úkoly a soutěže, za které děti postupně dostávaly odměny do svého připraveného kelímku. Zařadili jsme i obrázkové čtení pohádky Tři medvědi. Dopoledne jsme zakončili splněním posledního úkolu – omalovánkou.
Před odchodem na vycházku jsme se občerstvili cukrovím. Zažili jsme dopoledne plné zábavy, radosti, napětí, tance a zájmu dětí i paní učitelek.
Moc děkujeme všem rodičům za krásně připravené kostýmy. Fotogalerie budou v brzké době nabídnuty na nástěnce v šatně.