V pátek 17.5. jely třídy Soviček a Medvídků na výlet do Zoo Jihlava. Děti byly už po celý týden natěšené a nedočkavé, kdy nastane konečně ten den D. Po příjezdu jsme se všichni před vchodem společně vyfotili a vešli do zoologické zahrady. Viděli jsme spoustu zvířátek, jako jsou: surikaty, žirafy, opice, krokodýli, hrocha ale i vrak starého letadla. Po procházce nám vyhládlo a tak jsme se všichni společně nasvačili. Po občerstvení nás čekalo překvapení v podobě skákacího hradu a jízdě v autíčkách. Byl to největší zážitek pro děti, což bylo vidět na jejich rozzářených očích. Nakonec výletu si každý mohl udělat radost a koupit si suvenýr na památku. Výlet se nám vydařil, děti byly spokojené a šťastné.  Děti dostaly velkou pochvalu za to, jak byly hodné a poslušné. Už teď se těšíme na další takový výlet. Ještě bychom chtěli poděkovat mamince od Danečka Dolejšího za překvapení, které pro nás zajistila.