Již tradičně se poslední školní den před zimními prázdninami nesl v duchu Vánoc. Sešli jsme se v tělocvičně v dobré náladě s vidinou stromečku, dárečků, cukroví, pohody a odpočinku. Paní ředitelka poděkovala všem žákům, kteří se od září zapojili do soutěží a reprezentovali naši školu (sportovci, šachisté, výtvarníci,...) i těm, co si jen tak pro radost zpívají, sportují a vyrábějí úžasná dílka, která krášlí naši školu. Pochvala neminula ani žáky, kteří pracují v naší redakční radě školního časopisu.

Kromě přání, abychom se všichni o prázdninách chovali bezpečně a sešli se v novém roce, abychom se všichni i v dalším pololetí vzdělávali v těch olastech, které směřují k budoucímu povolání a zvládnutí běžných životních událostí, jsme si navzájem popřáli hodně štěstí a zdraví.

Než jsme se rozešli do tříd ještě se trochu učit a především na vánoční posezení ve třídách, zazpíval nám náš sboreček úžasnou plejádu vánočních písní a koled. Většina z nás se přidala, a tak se školní tělocvičnou nesl zpěv dvousetčlenného sboru.