V pátek 18.11.2016  proběhl u Medvídků a Soviček projektový den - Den princů a princezen. Pro některé děti to byl úplně první den v maskách  a tak byly z počátku trochu ostýchavé. Ostýchavost však brzy zmizela. Tento den jsme zahájili tancem na písničky z pohádek, následovalo představování princů a princezen,hledání ztraceného obrazu,vyrábění obrázku s drakem, turnaj na koních... Za splněné úkoly děti průběžně dostávaly různé dárečky jako např. taštičku, diamant,perličku na srdíčku v krabičce, omalovánky... Tento den jsme zakončili opět tancem a krátkou pohádkou spojenou s mlsáním bombónu.
Děkujeme za krásné masky pro děti, mamince Marcelky H. za ušití taštiček a p.uč. Bucherové a žákům ZŠ za vytvoření kulis, které nám zpestřily třídu a také jsme se u nich vyfotili.